Murata Electronics North America LQW15ANR33J00D
LQW15ANR33J00D picture photo
Mfg. Part Number
LQW15ANR33J00D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15ANR33J00D.pdf
Availability of LQW15ANR33J00D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15ANR33J00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15ANR33J00D
Internal Part NumberEIS-LQW15ANR33J00D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15ANR33J00D today.
SeriesLQW15ANR
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15ANR33J00D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15ANR33J00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15ANR33J00D Details Description
Related parts for LQW15ANR33J00D
Crystal 15.3600MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
SWITCH TACT SPST-NO 0.125A 24V datasheet.pdf
IC MCU 16BIT MQFP-144 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 40VOUT 50W datasheet.pdf
CONN BASE SZA16 M25 datasheet.pdf
CONN 3C 3#8 PIN PLUG datasheet.pdf
RES SMD 25 OHM 2% 5W 0505 datasheet.pdf
CONN RCPT 0.8MM 2POS R/A PCB datasheet.pdf