Murata Electronics North America LQW1608A15NG00T1M00-03
LQW1608A15NG00T1M00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1608A15NG00T1M00-03
Datasheet Download
LQW1608A15NG00T1M00-03.pdf
Availability of LQW1608A15NG00T1M00-03
QUANTITY
LQW1608A15NG00T1M00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1608A15NG00T1M00-03
Internal Part NumberEIS-LQW1608A15NG00T1M00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQW1608A15NG00T1M00-03 today.
SeriesLQW1608A15NG0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type0603 15NH
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1608A15NG00T1M00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1608A15NG00T1M00-03 Details Description
Related parts for LQW1608A15NG00T1M00-03
IC OPAMP GP 5.5MHZ 8SO datasheet.pdf
SWITCH PUSHWHEEL datasheet.pdf
ALLIGATOR CLIP-SET datasheet.pdf
CAP CER 120PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB datasheet.pdf
CAP CER 7.9PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
SW MINI SPST-NC PIN PLNGR 250V datasheet.pdf
CHISEL 30DEG .8 MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 13POS SKT datasheet.pdf