Murata Electronics North America LQW1608A15NG00T1MM00-03
LQW1608A15NG00T1MM00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW1608A15NG00T1MM00-03
Datasheet Download
LQW1608A15NG00T1MM00-03.pdf
Availability of LQW1608A15NG00T1MM00-03
QUANTITY
LQW1608A15NG00T1MM00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW1608A15NG00T1MM00-03
Internal Part NumberEIS-LQW1608A15NG00T1MM00-03
Delivery TimeIn stock, ship LQW1608A15NG00T1MM00-03 today.
SeriesLQW1608A15NG0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type16080603
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW1608A15NG00T1MM00-03
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW1608A15NG00T1MM00-03 Details Description
Related parts for LQW1608A15NG00T1MM00-03
DC-DC CONVERTER 150W 15V OUTPUT datasheet.pdf
RES .50 OHM 1W 5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 91PF 100V S2H 0805 datasheet.pdf
RES 30.1K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
D4JL-TK-014 datasheet.pdf
CAP 1.5F 5.5V T/H datasheet.pdf