Murata Electronics North America LQW18AN27NGOOD
LQW18AN27NGOOD picture photo
Mfg. Part Number
LQW18AN27NGOOD
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW18AN27NGOOD.pdf
Availability of LQW18AN27NGOOD
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW18AN27NGOOD Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW18AN27NGOOD
Internal Part NumberEIS-LQW18AN27NGOOD
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW18AN27NGOOD today.
SeriesLQW18AN2
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW18AN27NGOOD
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW18AN, LQW18AN27NGOOD Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW18AN27NGOOD Details Description
Related parts for LQW18AN27NGOOD
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W datasheet.pdf
CAP CER 39PF 6KV SL/GP RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 80QFP datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1A 6WSON datasheet.pdf
OSC XO 57.692MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK TO JACK datasheet.pdf
IC REG LDO NEG ADJ 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
FIXED IND 15NH 400MA 280 MOHM datasheet.pdf