Murata Electronics North America LQW18AN3N9C00T1M00-03
LQW18AN3N9C00T1M00-03 picture photo
Mfg. Part Number
LQW18AN3N9C00T1M00-03
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW18AN3N9C00T1M00-03.pdf
Availability of LQW18AN3N9C00T1M00-03
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW18AN3N9C00T1M00-03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW18AN3N9C00T1M00-03
Internal Part NumberEIS-LQW18AN3N9C00T1M00-03
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW18AN3N9C00T1M00-03 today.
SeriesLQW18AN3N9C0
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4K
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW18AN3N9C00T1M00-03
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQW18AN3N9C00T1M00-03 Details Description
Related parts for LQW18AN3N9C00T1M00-03
CONN HOUSING 5POS 1.25MM NATURAL datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 5MFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 50V 20% 3024 datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS 7.62MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 3.81MM datasheet.pdf
TUBING BRAIDED BLK 200' datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf