Murata Electronics North America LQW2BHN10NJ13D
LQW2BHN10NJ13D picture photo
Mfg. Part Number
LQW2BHN10NJ13D
Datasheet Download
LQW2BHN10NJ13D.pdf
Availability of LQW2BHN10NJ13D
QUANTITY
LQW2BHN10NJ13D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW2BHN10NJ13D
Internal Part NumberEIS-LQW2BHN10NJ13D
Delivery TimeIn stock, ship LQW2BHN10NJ13D today.
SeriesLQW2BHN1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW2BHN10NJ13D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW2BHN, LQW2BHN10NJ13D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW2BHN10NJ13D Details Description
Related parts for LQW2BHN10NJ13D
IC OPAMP VFB 240MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 210 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 2MBIT 10NS 36SOJ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
TOOL DIE SET CHS .183" datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 0.60PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 1.4PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf