Integrated Device Technology (IDT) M1021-11-155.5200
M1021-11-155.5200 picture photo
Mfg. Part Number
M1021-11-155.5200
Manufacturer
Product Category
Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Brief Description
IC PLL JITTER ATTENUATOR 36CLCC
Datasheet Download
M1021-11-155.5200.pdf
Availability of M1021-11-155.5200
QUANTITY
M1021-11-155.5200 Order Process
Ship out your order
Specifications of M1021-11-155.5200
Internal Part NumberEIS-M1021-11-155.5200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package57
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyClock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
Series-
PackagingTube
Type*
PLLYes
InputLVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL
OutputLVPECL
Number of Circuits1
Ratio - Input:Output2:2
Differential - Input:OutputYes/Yes
Frequency - Max155.52MHz
Divider/MultiplierYes/No
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case36-CLCC
Supplier Device Package36-CLCC
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M1021-11-155.5200
Related LinksM1021-11, M1021-11-155.5200 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
M1021-11-155.5200 Details Description
Related parts for M1021-11-155.5200
RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14SOIC datasheet.pdf