Souriau Connection Technology M22TR10XS0NH2
M22TR10XS0NH2 picture photo
Mfg. Part Number
M22TR10XS0NH2
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
HYFEN BANTAM CONNECTOR
Datasheet Download
M22TR10XS0NH2.pdf
Availability of M22TR10XS0NH2
QUANTITY
M22TR10XS0NH2 Order Process
Ship out your order
Specifications of M22TR10XS0NH2
Internal Part NumberEIS-M22TR10XS0NH2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M22TR10XS0NH2
Related LinksM22TR1, M22TR10XS0NH2 Datasheet, Souriau Connection Technology Distributor
M22TR10XS0NH2 Details Description
Related parts for M22TR10XS0NH2
Connector Receptacle 76 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
IC ASSY CLIP LASER MOUSE CLEAR datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 13POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RES 1.11K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.98K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 42POS GOLD datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM 3.2X5 datasheet.pdf
RES SMD 121K OHM 0.01% 3/4W 2512 datasheet.pdf
FERRITE BEAD 56 OHM 0603 datasheet.pdf