ST M27W101-80K6TR
M27W101-80K6TR picture photo
Mfg. Part Number
M27W101-80K6TR
Brief Description
IC OTP 1MBIT 80NS 32PLCC
Datasheet Download
M27W101-80K6TR.pdf
Availability of M27W101-80K6TR
QUANTITY
M27W101-80K6TR Order Process
Ship out your order
Specifications of M27W101-80K6TR
Internal Part NumberEIS-M27W101-80K6TR
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package750
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case32-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package32-PLCC (11.35x13.89)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M27W101-80K6TR
Related LinksM27W101, M27W101-80K6TR Datasheet, ST Distributor
M27W101-80K6TR Details Description
Related parts for M27W101-80K6TR
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PULL SAFETY SW CABLE MAINTAIN datasheet.pdf
LIGHT DEBURRING WHEEL 12" 6S FIN datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
Connector Socket 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
TRANS NPN/PNP PREBIAS 0.2W US6 datasheet.pdf