ST M27W101-80N6TR
M27W101-80N6TR picture photo
Mfg. Part Number
M27W101-80N6TR
Brief Description
IC OTP 1MBIT 80NS 32TSOP
Datasheet Download
M27W101-80N6TR.pdf
Availability of M27W101-80N6TR
QUANTITY
M27W101-80N6TR Order Process
Ship out your order
Specifications of M27W101-80N6TR
Internal Part NumberEIS-M27W101-80N6TR
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,500
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Supplier Device Package32-TSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M27W101-80N6TR
Related LinksM27W101, M27W101-80N6TR Datasheet, ST Distributor
M27W101-80N6TR Details Description
Related parts for M27W101-80N6TR
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC MICROMODULE BLUETOOTH 60-FBGA datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 100V 8A DPAK datasheet.pdf
RES SMD 29.4 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP MICA 20PF 5% 300V RADIAL datasheet.pdf
SNAPPER HOSE CLAMP WHITE datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT SKT datasheet.pdf