Microsemi SoC M2GL050TS-FG484I
M2GL050TS-FG484I picture photo
Mfg. Part Number
M2GL050TS-FG484I
Brief Description
IC FPGA 377 I/O 484FG
Datasheet Download
M2GL050TS-FG484I.pdf
Availability of M2GL050TS-FG484I
QUANTITY
M2GL050TS-FG484I Order Process
Ship out your order
Specifications of M2GL050TS-FG484I
Internal Part NumberEIS-M2GL050TS-FG484I
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Standard Package40
Number of LABs/CLBs-
Number of Logic Elements/Cells56340
Total RAM Bits1869824
Number of I/O267
Number of Gates-
Voltage - Supply1.14 V ~ 2.625 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Package / Case484-BGA
Supplier Device Package484-FPBGA (23x23)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M2GL050TS-FG484I
Related LinksM2GL050T, M2GL050TS-FG484I Datasheet, Microsemi SoC Distributor
M2GL050TS-FG484I Details Description
Related parts for M2GL050TS-FG484I
CAP CER 1.8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 390 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 11.7UH 120A 1 MOHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 1.1A 324 MOHM SMD datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 8.192MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
VARISTOR 6V 250A DISC 10MM datasheet.pdf
SURFACE FB BELT 25X60" A VFN datasheet.pdf
RES 33 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HC-B 6-SML-74/O2M32 datasheet.pdf
FUSE 7.5KV SIZE 1 LIQ 20A datasheet.pdf