Bel Fuse Inc. M3933/16-17N
M3933/16-17N picture photo
Mfg. Part Number
M3933/16-17N
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL
Datasheet Download
M3933/16-17N.pdf
Availability of M3933/16-17N
QUANTITY
M3933/16-17N Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/16-17N
Internal Part NumberEIS-M3933/16-17N
Series-
Attenuation Value0.5dB
Tolerance±0.4dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/16-17N
Related LinksM3933/, M3933/16-17N Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/16-17N Details Description
Related parts for M3933/16-17N
CONN HOUSING NH 3POS 2.5MM datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SRL T/H LP 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 3.65KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 200V X7R 1210 datasheet.pdf
IC BATT CHRGR LEAD ACID 16SOIC datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 0.412 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf