Bel Fuse Inc. M3933/16-29N
M3933/16-29N picture photo
Mfg. Part Number
M3933/16-29N
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL
Datasheet Download
M3933/16-29N.pdf
Availability of M3933/16-29N
QUANTITY
M3933/16-29N Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/16-29N
Internal Part NumberEIS-M3933/16-29N
Series-
Attenuation Value11.5dB
Tolerance±0.5dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/16-29N
Related LinksM3933/, M3933/16-29N Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/16-29N Details Description
Related parts for M3933/16-29N
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT23-3 datasheet.pdf
IC RCVR DIFF 5V/3.3V 8-MSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 29POS 5A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS PIN datasheet.pdf
DATAMATE J-TEK POS DIL FEMALE datasheet.pdf
COVER W-A-R 12KITTH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf