Bel Fuse Inc. M3933/16-58N
M3933/16-58N picture photo
Mfg. Part Number
M3933/16-58N
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL
Datasheet Download
M3933/16-58N.pdf
Availability of M3933/16-58N
QUANTITY
M3933/16-58N Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/16-58N
Internal Part NumberEIS-M3933/16-58N
Series-
Attenuation Value36dB
Tolerance±1.0dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/16-58N
Related LinksM3933/, M3933/16-58N Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/16-58N Details Description
Related parts for M3933/16-58N
IC SW DUAL ANLG CMOS N/O 16-DIP datasheet.pdf
CONN RCPT KIT 26POS EMI SYSTE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
RES 732 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS PNL MNT SKT CRIMP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf
CONN PLUG MALE 9POS SILVER SLDR datasheet.pdf