Bel Fuse Inc. M3933/25-63S
M3933/25-63S picture photo
Mfg. Part Number
M3933/25-63S
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL SCREENED
Datasheet Download
M3933/25-63S.pdf
Availability of M3933/25-63S
QUANTITY
M3933/25-63S Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/25-63S
Internal Part NumberEIS-M3933/25-63S
Series-
Attenuation Value2.5dB
Tolerance±0.3dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/25-63S
Related LinksM3933/, M3933/25-63S Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/25-63S Details Description
Related parts for M3933/25-63S
TRANS NPN 1GHZ SOT-323 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 16-QFN datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 500MA 63VDC 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 100V BP 0805 datasheet.pdf
144CKT HDM MPLANE HSG-END datasheet.pdf
FIXED IND 160UH 126MA 6.4 OHM TH datasheet.pdf
CONN MOD COUPLER 8P8C TO 8P8C datasheet.pdf
CONN PLUG IDC .100" 6POS datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MNT PIN datasheet.pdf