Bel Fuse Inc. M3933/25-75N
M3933/25-75N picture photo
Mfg. Part Number
M3933/25-75N
Brief Description
ATTENUATOR SMA QPL
Datasheet Download
M3933/25-75N.pdf
Availability of M3933/25-75N
QUANTITY
M3933/25-75N Order Process
Ship out your order
Specifications of M3933/25-75N
Internal Part NumberEIS-M3933/25-75N
Series-
Attenuation Value8.5dB
Tolerance±0.4dB
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
Power (Watts)2W
Impedance50 Ohm
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M3933/25-75N
Related LinksM3933/, M3933/25-75N Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
M3933/25-75N Details Description
Related parts for M3933/25-75N
CONN EDGECARD 36POS .156 EXTEND datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE PERFORM EMI 6A datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 30POS .100 GOLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.063" NYLON 8.51MM datasheet.pdf
RES 113K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 1W DO213AB datasheet.pdf
IC REG LDO 1.7V 0.2A 4X2SON datasheet.pdf
OSC MEMS 4.9152MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
100UF 385V 25X30MM 85C 12000H datasheet.pdf