Lattice Semiconductor Corporation M4A5-32/32-12JNI
M4A5-32/32-12JNI picture photo
Mfg. Part Number
M4A5-32/32-12JNI
Brief Description
IC CPLD 32MC 12NS 44PLCC
Datasheet Download
M4A5-32/32-12JNI.pdf
Availability of M4A5-32/32-12JNI
QUANTITY
M4A5-32/32-12JNI Order Process
Ship out your order
Specifications of M4A5-32/32-12JNI
Internal Part NumberEIS-M4A5-32/32-12JNI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package26
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyEmbedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
SeriesispMACH® 4A
PackagingTube
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max12.0ns
Voltage Supply - Internal4.5 V ~ 5.5 V
Number of Logic Elements/Blocks-
Number of Macrocells32
Number of Gates-
Number of I/O32
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case44-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package44-PLCC (16.58x16.58)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M4A5-32/32-12JNI
Related LinksM4A5-32/, M4A5-32/32-12JNI Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
M4A5-32/32-12JNI Details Description
Related parts for M4A5-32/32-12JNI
MOSFET N-CH 500V 20A TO-247AC datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN RCPT 5CONT DIN RT ANG PCB datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 30A 125V datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS KEY WP 100W datasheet.pdf
RES 48.1 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 1W LEADS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 58POS 1MM datasheet.pdf