NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. M68TQS064SAG1E
M68TQS064SAG1E picture photo
Mfg. Part Number
M68TQS064SAG1E
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
HARDWARE 64-QFP SOCKET
Datasheet Download
M68TQS064SAG1E.pdf
Availability of M68TQS064SAG1E
QUANTITY
M68TQS064SAG1E Order Process
Ship out your order
Specifications of M68TQS064SAG1E
Internal Part NumberEIS-M68TQS064SAG1E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAccessories
Series-
Accessory TypeAdapter
For Use With/Related ProductsFreescale EVAL Boards
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M68TQS064SAG1E
M68TQS064SAG1E Details Description
Related parts for M68TQS064SAG1E
CONN GBIC GUIDE FRAME datasheet.pdf
Connector Receptacle 31 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 68PF 1KV SL RADIAL datasheet.pdf
BOBBIN COIL FORMER E 42X21X15 datasheet.pdf
CONN HDR 50PIN GOLD RT ANG PCB datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 175W datasheet.pdf
HD INDL NON-AMP APPLI datasheet.pdf
TV 66C 66#22D SKT PLUG datasheet.pdf
390UF 400V 30X45MM 85C 5000H datasheet.pdf