Amphenol Pcd M85049/39-15A
M85049/39-15A picture photo
Mfg. Part Number
M85049/39-15A
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
M85049/39-15A.pdf
Availability of M85049/39-15A
QUANTITY
M85049/39-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of M85049/39-15A
Internal Part NumberEIS-M85049/39-15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M85049/39-15A
Related LinksM85049, M85049/39-15A Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
M85049/39-15A Details Description
Related parts for M85049/39-15A
RES SMD 54.9 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 1.1A STRAP datasheet.pdf
IC MCU ARM7 128K FLASH 144-TQFP datasheet.pdf
IC 3.3V PLL CLK-DRVR 24-TSSOP datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 53POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 6.3V 10% 2917 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DSUB 25 F STMP CRMP .154 MH Z datasheet.pdf