Amphenol Pcd M85049/90-25N03
M85049/90-25N03 picture photo
Mfg. Part Number
M85049/90-25N03
Brief Description
CONN BACKSHELL
Datasheet Download
M85049/90-25N03.pdf
Availability of M85049/90-25N03
QUANTITY
M85049/90-25N03 Order Process
Ship out your order
Specifications of M85049/90-25N03
Internal Part NumberEIS-M85049/90-25N03
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)M85049/90-25N03
Related LinksM85049/, M85049/90-25N03 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
M85049/90-25N03 Details Description
Related parts for M85049/90-25N03
RES SMD 2.74K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC ARM1 MCU FLASH 128K 64-LQFP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOIC datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 315MA 250VAC RAD datasheet.pdf
RES 40.2 OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 82POS 1.27MM SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf