Amphenol Sine Systems MA4FSR-A12.8
MA4FSR-A12.8 picture photo
Mfg. Part Number
MA4FSR-A12.8
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Accessories
Brief Description
BOOT STRAIN RELIEF 12.8MM DIAM
Datasheet Download
MA4FSR-A12.8.pdf
Availability of MA4FSR-A12.8
QUANTITY
MA4FSR-A12.8 Order Process
Ship out your order
Specifications of MA4FSR-A12.8
Internal Part NumberEIS-MA4FSR-A12.8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesM23/40 Motion Grade Circular Connectors
Featured ProductMotionGrade™ M23 and M40 Connectors
Standard Package50
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Accessories
SeriesMotionGrade™ M23 A
Accessory TypeBoot
For Use With/Related ProductsA Series
Shell Size - Insert-
Material-
FeaturesDust Tight, Strain Relief, Waterproof
ColorBlack
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MA4FSR-A12.8
Related LinksMA4FSR, MA4FSR-A12.8 Datasheet, Amphenol Sine Systems Distributor
MA4FSR-A12.8 Details Description
Related parts for MA4FSR-A12.8
RES SMD 470K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC TRANSISTOR ARRAY PNP 16-QFN datasheet.pdf
CONN SPLICE BUTT 16-14AWG STD datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.091" NYLON 5MM datasheet.pdf
ANT MOBILE OMNI 5DBI 900MHZ 16" datasheet.pdf
MARKER GENERIC ADH datasheet.pdf
HAND CRIMP TOOL - J300 SERIES datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED BLUE 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
FIXED IND 1.1NH 320MA 200 MOHM datasheet.pdf