Laird Technologies IAS MAF95032
MAF95032 picture photo
Mfg. Part Number
MAF95032
Manufacturer
Product Category
RF Evaluation and Development Kits, Boards
Brief Description
EVAL BOARD TRI-BAND BLACKCHIP
Datasheet Download
MAF95032.pdf
Availability of MAF95032
QUANTITY
MAF95032 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAF95032
Internal Part NumberEIS-MAF95032
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Evaluation and Development Kits, Boards
SeriesBlackChip
TypeAntenna
Frequency2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
For Use With/Related ProductsMAF95029
Supplied ContentsBoard
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAF95032
Related LinksMAF9, MAF95032 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
MAF95032 Details Description
Related parts for MAF95032
RES SMD 475 OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IDC CABLE - CPC10S/AE10G/CCE10S datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 1.62 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 180MA 890 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 53.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 50K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.34K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf