Vishay/BCcomponents MAL202125151E3
MAL202125151E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL202125151E3
Brief Description
150UF 16V 6X10MM 85C 2500H
Datasheet Download
MAL202125151E3.pdf
Availability of MAL202125151E3
QUANTITY
MAL202125151E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL202125151E3
Internal Part NumberEIS-MAL202125151E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL202125151E3
Related LinksMAL2021, MAL202125151E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL202125151E3 Details Description
Related parts for MAL202125151E3
RES SMD 221 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 8B 16SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 348 I/O 672FCBGA datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT WIRE 7POS VERT datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR AD8012ARM datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 6SKT STR PCB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
EMITTER IR 890NM 100MA RADIAL datasheet.pdf
OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf