Vishay/BCcomponents MAL202127151E3
MAL202127151E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL202127151E3
Brief Description
150UF 40V 8X18MM 85C 2500H
Datasheet Download
MAL202127151E3.pdf
Availability of MAL202127151E3
QUANTITY
MAL202127151E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL202127151E3
Internal Part NumberEIS-MAL202127151E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL202127151E3
Related LinksMAL2021, MAL202127151E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL202127151E3 Details Description
Related parts for MAL202127151E3
RES SMD 267 OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN 5VOUT SMD datasheet.pdf
SENSOR VACUUM GAUGE +-30 PSI datasheet.pdf
MF SMC RA HDR W/O CLIP GOLD datasheet.pdf
VOLTMETER 300VDC LED PANEL MOUNT datasheet.pdf