Vishay/BCcomponents MAL202128221E3
MAL202128221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL202128221E3
Brief Description
220UF 63V 10X30MM 85C 8000H
Datasheet Download
MAL202128221E3.pdf
Availability of MAL202128221E3
QUANTITY
MAL202128221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL202128221E3
Internal Part NumberEIS-MAL202128221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL202128221E3
Related LinksMAL2021, MAL202128221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL202128221E3 Details Description
Related parts for MAL202128221E3
IC REG LDO 3V 0.15A 5SSOP datasheet.pdf
RES SMD 27.4KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 200V 1111 datasheet.pdf
CONN FPC TOP 28POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
D4N-612H datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 43PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ8 8S OLIVE datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf