Vishay/BCcomponents MAL203854221E3
MAL203854221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL203854221E3
Brief Description
220UF 10V 5X11MM 85C 2500H
Datasheet Download
MAL203854221E3.pdf
Availability of MAL203854221E3
QUANTITY
MAL203854221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL203854221E3
Internal Part NumberEIS-MAL203854221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL203854221E3
Related LinksMAL2038, MAL203854221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL203854221E3 Details Description
Related parts for MAL203854221E3
IC DRIVER CLK PLL 55MHZ 28-PLCC datasheet.pdf
SWITCH LEVER DPDT 20A QC TERM datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
SENSOR MAG SPST 10-15AT AMP MTE datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM VM 16-SOIC datasheet.pdf
IC LDO VREG/LIN TXRX 8DSO datasheet.pdf
LED MODULE NATURAL WHITE, 12 LED datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
350 TB PLUGGABLE PLUG datasheet.pdf
UM72-2FLK14/1756/PMT/AO datasheet.pdf
PICOPROG UNI V3.0 SYSTEM datasheet.pdf
22UF 50V 10X16 105C RAD datasheet.pdf