Vishay/BCcomponents MAL204865222E3
MAL204865222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL204865222E3
Brief Description
2200UF 16V 12,5X25MM 105C 3000H
Datasheet Download
MAL204865222E3.pdf
Availability of MAL204865222E3
QUANTITY
MAL204865222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL204865222E3
Internal Part NumberEIS-MAL204865222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL204865222E3
Related LinksMAL2048, MAL204865222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL204865222E3 Details Description
Related parts for MAL204865222E3
IC VOLTAGE MON DUAL W/SUP 8TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-18VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 3A DO201AA datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 92MA 6.7 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 68POS datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
2UF 100V 6.604X18.364 105C AXI datasheet.pdf