Vishay/BCcomponents MAL205352222E3
MAL205352222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL205352222E3
Brief Description
2200UF 200V 40X100MM 85C 12000H
Datasheet Download
MAL205352222E3.pdf
Availability of MAL205352222E3
QUANTITY
MAL205352222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL205352222E3
Internal Part NumberEIS-MAL205352222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL205352222E3
Related LinksMAL2053, MAL205352222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL205352222E3 Details Description
Related parts for MAL205352222E3
CONN FFC/FPC RCPT HSG 20POS 2.54 datasheet.pdf
CONN CIC FFC RCPT 21POS 2.54MM datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3.1 OHM 10% 300W datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
I/O CONN datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf