Vishay/BCcomponents MAL210158224E3
MAL210158224E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL210158224E3
Brief Description
220000UF 63V 76X220MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL210158224E3.pdf
Availability of MAL210158224E3
QUANTITY
MAL210158224E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL210158224E3
Internal Part NumberEIS-MAL210158224E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package18
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL210158224E3
Related LinksMAL2101, MAL210158224E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL210158224E3 Details Description
Related parts for MAL210158224E3
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU QUAD SOT23-6 datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 150V 0606 datasheet.pdf
IC FPGA 440 I/O 676FCBGA datasheet.pdf
CAP CER 8.5PF 100V U2J 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM datasheet.pdf
EXP. SLEEVING .38 9.5MMBLACK datasheet.pdf
MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
RES 383 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf