Vishay/BCcomponents MAL210422102E3
MAL210422102E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL210422102E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
1000UF 200V 35X80MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL210422102E3.pdf
Availability of MAL210422102E3
QUANTITY
MAL210422102E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL210422102E3
Internal Part NumberEIS-MAL210422102E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL210422102E3
Related LinksMAL2104, MAL210422102E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL210422102E3 Details Description
Related parts for MAL210422102E3
LED SUPER BRITE YEL T1-3/4 VERT datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 144KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
IC DDR SDRAM 512MBIT 6NS 60FBGA datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 20SSOP datasheet.pdf
FILTER MULTI-STAGE HI PERF 20A datasheet.pdf
RES SMD 3.9 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES 1.69K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.37 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
4R VER HDR PF 0GP datasheet.pdf
RES 110 OHM 13W 5% AXIAL datasheet.pdf