Vishay/BCcomponents MAL211924221E3
MAL211924221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL211924221E3
Brief Description
220UF 10V 10X18MM 125C 4000H
Datasheet Download
MAL211924221E3.pdf
Availability of MAL211924221E3
QUANTITY
MAL211924221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL211924221E3
Internal Part NumberEIS-MAL211924221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationRemoval of SHVC Substances 17/Nov 2015
Standard Package500
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL211924221E3
Related LinksMAL2119, MAL211924221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL211924221E3 Details Description
Related parts for MAL211924221E3
RES 91K OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 34POS GOLD M SERIES datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
AMP DC 4-20MA FOR E2CA-X5A/-5M datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
OSC XO 70.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W datasheet.pdf
RES 200 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf