Vishay/BCcomponents MAL212320151E3
MAL212320151E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212320151E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
150UF 35V 12,9X32,0MM 125C 20000
Datasheet Download
MAL212320151E3.pdf
Availability of MAL212320151E3
QUANTITY
MAL212320151E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212320151E3
Internal Part NumberEIS-MAL212320151E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212320151E3
Related LinksMAL2123, MAL212320151E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212320151E3 Details Description
Related parts for MAL212320151E3
ADAPTER ZIF 8/18/20 PIN datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 370MA 1.3 OHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS DL VERT 15GOLD datasheet.pdf
LED BASE SUBMINI PANEL INDICATOR datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC CURRENT LIMIT SWITCH 5-TSOP datasheet.pdf
OSC MEMS 1.544MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS R/A 10.16MM datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
MOSFET P-CH 40V 10A TP datasheet.pdf