Vishay/BCcomponents MAL212874479E3
MAL212874479E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL212874479E3
Brief Description
47UF 10V 10X8X6MM 125C 20000H
Datasheet Download
MAL212874479E3.pdf
Availability of MAL212874479E3
QUANTITY
MAL212874479E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL212874479E3
Internal Part NumberEIS-MAL212874479E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL212874479E3
Related LinksMAL2128, MAL212874479E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL212874479E3 Details Description
Related parts for MAL212874479E3
IDC CABLE- AKN40A/ AE40M / APK40 datasheet.pdf
PANEL INTERNAL 9.06 X 12.99" datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 DIP 128POS datasheet.pdf
RES SMD 2.05K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TOPFET LOGIC LVL 50V TO220AB datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
5-20R WATERTITE CONN - BLACK datasheet.pdf
CAP 27 UF 20% 10 V datasheet.pdf