Vishay/BCcomponents MAL213216681E3
MAL213216681E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213216681E3
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
680UF 25V 18X30MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL213216681E3.pdf
Availability of MAL213216681E3
QUANTITY
MAL213216681E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213216681E3
Internal Part NumberEIS-MAL213216681E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213216681E3
Related LinksMAL2132, MAL213216681E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213216681E3 Details Description
Related parts for MAL213216681E3
RES SMD 360K OHM 5% 2/3W 1206 datasheet.pdf
CAP END PWR LD/LDP/CD3 LGRY datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP datasheet.pdf
IC PB ON/OFF CONTROLLER 20QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS 28AWG .100 GREEN datasheet.pdf
IC FIXED-POINT DSP 376-BGA datasheet.pdf
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES 60.4K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 15POS TIN datasheet.pdf
PMR7 RIGHT ANGLE FITTING datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP datasheet.pdf
CAP CER 18PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf