Vishay/BCcomponents MAL213216681E3
MAL213216681E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213216681E3
Brief Description
680UF 25V 18X30MM 85C 15000H
Datasheet Download
MAL213216681E3.pdf
Availability of MAL213216681E3
QUANTITY
MAL213216681E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213216681E3
Internal Part NumberEIS-MAL213216681E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213216681E3
Related LinksMAL2132, MAL213216681E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213216681E3 Details Description
Related parts for MAL213216681E3
SX TECH TOOL KIT NO POWER datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10PS .100 PRESSFIT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 1.91M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V ITO220 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 4CHIPLGA datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 1.62A 150 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
RES 4.99M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 15 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf