Vishay/BCcomponents MAL213239228E3
MAL213239228E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213239228E3
Brief Description
2,2UF 100V 6,5X18MM 85C 10000H
Datasheet Download
MAL213239228E3.pdf
Availability of MAL213239228E3
QUANTITY
MAL213239228E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213239228E3
Internal Part NumberEIS-MAL213239228E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationRemoval of SHVC Substances 17/Nov 2015
Standard Package1,000
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213239228E3
Related LinksMAL2132, MAL213239228E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213239228E3 Details Description
Related parts for MAL213239228E3
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ANT WHIP MC 5/8 470-490MHZ datasheet.pdf
RES SMD 39.2 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
IC OSC VCXO 80MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf