Vishay/BCcomponents MAL213636102E3
MAL213636102E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213636102E3
Brief Description
1000UF 25V 12,5X25MM 105C 8000H
Datasheet Download
MAL213636102E3.pdf
Availability of MAL213636102E3
QUANTITY
MAL213636102E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213636102E3
Internal Part NumberEIS-MAL213636102E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213636102E3
Related LinksMAL2136, MAL213636102E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213636102E3 Details Description
Related parts for MAL213636102E3
TVS DIODE 64VWM 103VC SMA datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 1KV NP0 1825 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
Connector Socket 36 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf