Vishay/BCcomponents MAL213651471E3
MAL213651471E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213651471E3
Brief Description
470UF 50V 12,5X25MM 105C 8000H
Datasheet Download
MAL213651471E3.pdf
Availability of MAL213651471E3
QUANTITY
MAL213651471E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213651471E3
Internal Part NumberEIS-MAL213651471E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213651471E3
Related LinksMAL2136, MAL213651471E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213651471E3 Details Description
Related parts for MAL213651471E3
FUSE MIDGET 15A 250V TIME-DELAY datasheet.pdf
IDC CABLE - MDL50K/MC50M/X datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 2A DO214AA datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 7/16 5V 12" datasheet.pdf
RES 154 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT datasheet.pdf
PLASTIC FAN GUARD 80MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022 UF 20% 300 VAC R datasheet.pdf