Vishay/BCcomponents MAL213660221E3
MAL213660221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213660221E3
Brief Description
220UF 35V 10X16MM 105C 6000H
Datasheet Download
MAL213660221E3.pdf
Availability of MAL213660221E3
QUANTITY
MAL213660221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213660221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213660221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213660221E3
Related LinksMAL2136, MAL213660221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213660221E3 Details Description
Related parts for MAL213660221E3
RES SMD 39K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 7.32KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 52.3 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 375MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
TVS DIODE 26.8VWM 47.7VC SMB datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 375MA 850 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 13.8K OHM 0.16W 2512 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 20POS .050 SMD datasheet.pdf