Vishay/BCcomponents MAL213664122E3
MAL213664122E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213664122E3
Brief Description
1200UF 10V 10X25MM 105C 7000H
Datasheet Download
MAL213664122E3.pdf
Availability of MAL213664122E3
QUANTITY
MAL213664122E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213664122E3
Internal Part NumberEIS-MAL213664122E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,500
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213664122E3
Related LinksMAL2136, MAL213664122E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213664122E3 Details Description
Related parts for MAL213664122E3
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 16DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN AUDIO PLUG 3COND SLD CUP AU datasheet.pdf
MCU 32BIT 256KB FLASH 100-LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 20-TSSOP datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR 3000PSIS 7/16 UNF 5V 36" datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 29POS 5A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACTOR DC 160A datasheet.pdf