Vishay/BCcomponents MAL213824221E3
MAL213824221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213824221E3
Brief Description
220UF 10V 6,5X18MM 105C 2000H
Datasheet Download
MAL213824221E3.pdf
Availability of MAL213824221E3
QUANTITY
MAL213824221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213824221E3
Internal Part NumberEIS-MAL213824221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213824221E3
Related LinksMAL2138, MAL213824221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213824221E3 Details Description
Related parts for MAL213824221E3
Connector Receptacle 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 75K OHM 1/8W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR LO 3.08V SOT-25 datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG59 20AWG 1000' datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
IC OSC VCXO 166.62875MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 30POS datasheet.pdf
MED FILTER 6A 115/250VAC datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000 MHZ LVCMOS SMT datasheet.pdf