Vishay/BCcomponents MAL213825152E3
MAL213825152E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213825152E3
Brief Description
1500UF 16V 12,5X30MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213825152E3.pdf
Availability of MAL213825152E3
QUANTITY
MAL213825152E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213825152E3
Internal Part NumberEIS-MAL213825152E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213825152E3
Related LinksMAL2138, MAL213825152E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213825152E3 Details Description
Related parts for MAL213825152E3
TAPE WATER SOLUBLE WAVE SOL 1/2" datasheet.pdf
CABLE GRIP GRAY 6.5-14MM datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 20A 24V datasheet.pdf
RES SMD 35.7K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 47K OHM 10SIP datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf