Vishay/BCcomponents MAL213849151E3
MAL213849151E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL213849151E3
Brief Description
150UF 100V 15X30MM 105C 10000H
Datasheet Download
MAL213849151E3.pdf
Availability of MAL213849151E3
QUANTITY
MAL213849151E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL213849151E3
Internal Part NumberEIS-MAL213849151E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL213849151E3
Related LinksMAL2138, MAL213849151E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL213849151E3 Details Description
Related parts for MAL213849151E3
IC ADC 20BIT 4CH MICROPWR 28SSOP datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34-PCM datasheet.pdf
RES SMD 39.2 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 20POS .156 datasheet.pdf
10.8MM GUIDE PIN EXT THR datasheet.pdf
CAP ALUM 120000UF 20% 80V SCREW datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB datasheet.pdf
EMI FILTER datasheet.pdf
220UF 25V 10X16 105C RAD datasheet.pdf