Vishay/BCcomponents MAL214066222E3
MAL214066222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214066222E3
Brief Description
2200UF 25V 16X31MM 125C 4000H
Datasheet Download
MAL214066222E3.pdf
Availability of MAL214066222E3
QUANTITY
MAL214066222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214066222E3
Internal Part NumberEIS-MAL214066222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214066222E3
Related LinksMAL2140, MAL214066222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214066222E3 Details Description
Related parts for MAL214066222E3
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TAPE DBL COATED 9495LE 1"X60YD datasheet.pdf
CAP CER 270PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
POWER STRIP HOSPITAL GRADE 4O datasheet.pdf
TEMP CONTROL MOD 4 ANALOG 4 SS datasheet.pdf
FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 2M OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
PMI BASE S-6 BAYO 1 INCAND SLDR datasheet.pdf
CAP TRIM 1-28PF 750V PNL MOUNT datasheet.pdf