Vishay/BCcomponents MAL214855681E3
MAL214855681E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL214855681E3
Brief Description
680UF 16V 10X12MM 105C 2000H
Datasheet Download
MAL214855681E3.pdf
Availability of MAL214855681E3
QUANTITY
MAL214855681E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL214855681E3
Internal Part NumberEIS-MAL214855681E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL214855681E3
Related LinksMAL2148, MAL214855681E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL214855681E3 Details Description
Related parts for MAL214855681E3
CONN HEADER 10POS 1.27MM SMD TIN datasheet.pdf
RES SMD 270K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 4.22M OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 6.19K OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RACK AND PANEL CONNECTOR datasheet.pdf
SPCL KT FOR 2 UM4848 1 UM1854 datasheet.pdf
Connector Header 44 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX MNT SKT datasheet.pdf