Vishay/BCcomponents MAL215055331E3
MAL215055331E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215055331E3
Brief Description
330UF 16V 8X12MM 105C 4000H
Datasheet Download
MAL215055331E3.pdf
Availability of MAL215055331E3
QUANTITY
MAL215055331E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215055331E3
Internal Part NumberEIS-MAL215055331E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215055331E3
Related LinksMAL2150, MAL215055331E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215055331E3 Details Description
Related parts for MAL215055331E3
RES SMD 1.43K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 75PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 562 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.18 OHM 1% 25W PFC10 datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM datasheet.pdf
OPTOISO 1KV TRANS W/BASE 6LCC datasheet.pdf
GIGA MINIMC/LFPT TX/SSLX-SM131 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf