Vishay/BCcomponents MAL215080101E3
MAL215080101E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215080101E3
Brief Description
100UF 35V 8X12MM 105C 4000H
Datasheet Download
MAL215080101E3.pdf
Availability of MAL215080101E3
QUANTITY
MAL215080101E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215080101E3
Internal Part NumberEIS-MAL215080101E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215080101E3
Related LinksMAL2150, MAL215080101E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215080101E3 Details Description
Related parts for MAL215080101E3
RES SMD 402K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf