Vishay/BCcomponents MAL215085331E3
MAL215085331E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215085331E3
Brief Description
330UF 16V 8X12MM 105C 4000H
Datasheet Download
MAL215085331E3.pdf
Availability of MAL215085331E3
QUANTITY
MAL215085331E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215085331E3
Internal Part NumberEIS-MAL215085331E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215085331E3
Related LinksMAL2150, MAL215085331E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215085331E3 Details Description
Related parts for MAL215085331E3
RES 17.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DAC V-OUT 12BIT W/REF 20-DIP datasheet.pdf
RES SMD 215K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC SUPERVISORY CIRCUIT SOT23-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
OSC VCTCXO 50.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf