Vishay/BCcomponents MAL215637822E3
MAL215637822E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215637822E3
Brief Description
8200UF 40V 30X30MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215637822E3.pdf
Availability of MAL215637822E3
QUANTITY
MAL215637822E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215637822E3
Internal Part NumberEIS-MAL215637822E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215637822E3
Related LinksMAL2156, MAL215637822E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215637822E3 Details Description
Related parts for MAL215637822E3
CONN HEADER .100 SINGL STR 8POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 2 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 4POS datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 25MA 8MSOP datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
RES 121K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 1POS BOX MNT W/PIN datasheet.pdf