Vishay/BCcomponents MAL215727121E3
MAL215727121E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215727121E3
Brief Description
120UF 450V 22X40MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215727121E3.pdf
Availability of MAL215727121E3
QUANTITY
MAL215727121E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215727121E3
Internal Part NumberEIS-MAL215727121E3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215727121E3
Related LinksMAL2157, MAL215727121E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215727121E3 Details Description
Related parts for MAL215727121E3
RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT HM 200POS RT ANG 2MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 38POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
CONTACT SOCKET CRIMP TIN 2.5MM datasheet.pdf
RES 25.5K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 85MHZ 8SOIC datasheet.pdf
PANEL SIDE 79X20X0.8" BE/GY 1/PR datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 23.5A 3.07 MOHM datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf